Reference webinář: Online kancelář pro neziskové organizace

Zobrazuji 24 referencí účastníků webináře

Stažení videozáznamu webináře Online kancelář pro neziskové organizace provedete zde >

 

 

Ing. Ota Paikert

"Připravujeme vytvoření informačního systému pro naši NNO o 25 pracovnících, 10 členech správní a dozorčí a rady a 10 stálých dobrovolníků. Webinář stručně a výstižně ukázal možnosti Gooogle Apps a pomůže nám najít vhodné řešení."

 

RNDr. Jozef Zetěk

ředitel O.P.S. Chaloupky

 
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Doporučuji účast na webináři a následnou aplikaci systému Google Apps, a to zejména pro organizace s větším počtem zaměstnanců."

 

Ing. Jiří Mílek

předseda správní rady NADACE ORA ET LABORA

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář o Google Apps můžu doporučit zejména proto, že poskytuje základní přehled o možnostech a omezeních tohoto ohromného balíku on-line aplikací.On-line přednáška - webinář je velmi efektivní způsob předávání nových informací zajímavou a interaktivní formou. "

 

Mgr. Jaromír Němec

personální ředitel Hnutí DUHA

 

 

 

 

Reference

"Skvělý seminář pro všechny, kdo řeší, jak komunikovat v týmu po internetu. Neziskové organizace bez kanceláře najdou v Google Apps perfektně chráněný prostor pro sdílení dat jen za počáteční investici ve výši několika tisíc Kč."

Markéta Krausová
České centrum fundraisingu, o.s.

 
 

 

 

 

Reference

"Skutečně stojí za to, věnovat webináři hodinku svého času. Získali jsme mnoho ucelených informací, které by bylo nutné složitě hledat. Měli jsme připraveno dost otázek, ale prakticky jsme je nemuseli položit, protože lektor vše velmi srozumitelně zodpověděl v samotném výkladu. O tom svědčí i to, že ani otázek od ostatních účastníků nebylo mnoho. Před webinářem jsme o nové službě nevěděli prakticky nic, nyní se dá říci, že máme všechny hlavní informace a vážně uvažujeme o tom, že nabídku využijeme. Nejde o žádnou vtíravou reklamu, ale o předání skutečně zajímavých informací. My jsme velmi spokojení."

 

Jaroslava Peroutková

předsedkyně spolku Fantazáci

 

 

 

 

Reference

"Velice efektivní způsob, jak se seznámit se zajímavými novinkami, jak pracovat online. Zúčastnit se je jednoduché a stojí to pouze hodinu času, nic víc. Děkuji."

 

Mgr. Iva Dyková

národní koordinátorka ARZ - asociace regionálních značek a www.domaci-vyrobky.cz

 

 

 

 

Reference

"Velmi pohodlná forma získávání informací. Google Apps jsou opravdu velice zajímavé, hlavně z důvodu možností sdílení nejen se spolupracovníky, ale i klienty a veřejností."

 

Petra Kafková

předsedkyně centra pro rodinu Kujebaček

 
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit čas, peníze a přitom získat informace interaktivní cestou od odborníka v pohodlí vlastní kanceláře či domova, ať zkusí webinář. Webinář: Online kancelář pro neziskové organizace byl pochopitelný a zabýval se nejdůležitějšími otázkami bez zbytečné programové a odborné IT hantýrky."

Marek Wohlgemuth
IT pracovník ARPIDA - centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

 

 

 

 

Reference

"Webinář je skvělá a nenáročná forma, jak se dozvědět něco nového v pohodlí svého domova či kanceláře. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit a složitě hledat místo školení. Zkrátka služba až do domu."

 

Hana Šnajdrová

předsedkyně KRDMK - Krajská rada dětí a mládeže Karlovarského kraje

 
 

 

 

 

 

Reference

"Zúčastnila jsem se webináře s tématem "Online kancelář pro neziskové organizace". Všem zájemcům o interaktivní komunikaci a práci online mohu tento typ seminářů doporučit. Webináře je možné se zúčastnit z libovolného místa, Vaše účast není vázána na osobní přítomnost na semináři. Vše co potřebujete je pouze počítač a kvalitní připojení na Internet."

 

Ing. Martina Ježková

hlavní projektové manažerka Creativewoman

ředitelka Moravská asociace podnikatelek a manažerek, o.s.

 

 
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář seznamuje s možnostmi Google Apps, poukazuje na výhody pro neziskové organizace a odpovídá na konkrétní dotazy posluchačů. To vše bez nutnosti fyzické účasti a bez cestovních nákladů. Pro úvodní seznámení je taková forma vhodná a užitečná."

 

Ing. Jiří Lyko

vedoucí hnutí YMCA Hradec Králové

 

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Mé doporučení zní:

- komunikace přes elektronické rozhraní šetří čas a benzín
- informace o produktu byla stručná a přitom ucelená
- lektor byl dobře informovaný a ochotně odpovídal na všechny dotazy
- Google Apps je levný a komplexní produkt, který usnadní práci a time manangement v organizaci, je český a jednoduchý na ovládání."

 

Martin Kříž

vedoucí střediska Chaloupky
 
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Tento webinář byl pro mě první reálnou zkušeností s touto formou realizace kurzů a rozhodně byl velice zajímavý. Dané téma určitě nabídlo zajímavý a alternativní pohled na oblast internetových aplikací sloužících ke skupinové spolupráci "na dálku" a ukázalo mi, že jsem se pro tuto platformu rozhodl správně."

 

Martin Hejkrlík

Sbor Jednoty bratrské v Králíkách

   
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář byl přínosný. Malé firmy a neziskové organizace zde mají možnost seznámit se s novým pracovním prostředím, které má možnost ulehčit a zefektivnit práci pokud se ho lidé naučí správně používat."

 

Martin Splavec
 

 

 

 

Reference

"Jděte do toho, hodinka u piva v hospodě se zapnutým notebookem se vyplatí..."

 

Hana Danková

Klub Hanoi (Klub přátel Vietnamu)

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Z webinářem jsem byl spokojen. Možnost virtuálního přednáškového sálu je v mém případě nedocenitelná. Tento typ komunikace mně vyhovuje."

 

Miroslav Doubrava

Skautské středisko Polárka Kroměříž

 
 

 

 

 

Reference

"Webinář byl výborný pro získání stručných a jasných informací o Google Apps. Taktéž jsem měla možnost okamžité konzultace a navíc to bylo časově velice nenáročné."

 

Zuzana Rauchová
 

 

 

 

Reference

"Webinář je nová forma komunikace, která je velmi přínosná, jelikož šetří čas i peníze. Nemusíte nikam jezdit, pomocí jednoduchého připojení přes internet máte možnost načerpat spoustu informací, ať jste v práci, doma nebo na cestách. Webinář pořádaný portálem Workline.cz na téma Online kancelář pro neziskové organizace byl velice přínosný. Vřele doporučuji!"

 

Zuzana Hanke

www.sdruzenihvezda.cz

 

 

 

 

Reference

"Webinář Workline je skvělý příklad efektivity bez ztráty osobního přístupu. Bez nadbytečných cestovních náhrad a v minimu času se dozvíte maximum informací od živého lektora, který je sice limitován webovým připojením, ale neztrácí kontakt s účastníky webináře - reaguje a komunikuje se všemi účastníky."

 

Klára Jarošová

Síť mateřských center o.s. - www.materska-centra.cz

 

 
 

 

 

 

Reference

"Děkujeme za nabídku webináře na téma virtuální kancelář pro neziskové organizace. Získali jsme díky němu jasnou a srozumitelnou představu, jak by vzájemná komunikace v rámci našeho občanského sdružení mohla lépe fungovat, aniž bychom museli investovat do (pro nás) draze placených aplikací. Velmi děkujeme za informace a inspiraci! "

 

Markéta tichá

Společnost pro zdravé rodičovství - Aperio

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Z pohodlí domova a nebo kanceláře se snadno a prakticky zdarma dostanete k informacích o využití špičkových služeb a technologií. Paráda! "

 

Pavel Skácel

Jednota ČSOL

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Díky webináři Online kancelář pro neziskové organizace pořádánému vaší společností jsme měli možnost seznámit se hlouběji s některými funkcemi Google Apps."

 

Jiří Dobrý

 
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Google Apps jsou velice zajímavý návrh na komunikaci v rámci naší organizace www.bodaj.com"

 

Bc. Václav Jan Neruda

koordinátor dobrovolníků www.bodaj.com

 

 

 

 

Reference

"Velmi velmi jednoduché se přihlásit, zúčastnit, přispívat do diskuze, ptát se. Oceňuji možnost vrátit se později a osvěžit si informace ze záznamu, případně předat info kolegům."

 

Hanka

 

 

 

Stažení videozáznamu webináře Online kancelář pro neziskové organizace provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: