Reference webinář: Novela zákona o DPH

Zobrazuji 9 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Aktuální webináře v oblasti účetnictví a daní naleznete zde >

 

 

Reference

"Zúčastnila jsem se online semináře: Novela zákona o DPH. Je to skutečně nová velmi perspektivní alternativa vzdělávání. Přímý a osobní kontakt nejen s přednášejícím, ale i s ostatními účastníky. Máte možnost okamžité reakce na přednášené téma bez čekání a překřikování v sále. Neostýcháte se zeptat. Se sluchátky se daleko více soustředíte na přednášejícího, nic vás neruší, přednáška vás pohltí a odnesete si tak daleko více informací. Velmi podstatné je pohodlí přímo z kanceláře a nezanedbatelné je také časová i finanční úspora. Velkou výhodou je záznam, kdy se lze vrátit buď k celé přednášce nebo pouze k části, kterou potřebuji zopakovat.KDO NEZKUSÍ, NEUVĚŘÍ !"

 

Jana Skokánková
Povodí labe, státní podnik

 

 

 

 

Reference

"On-line seminář Novela zákona o DPH jsem absolvovala poprvé. Byla jsem spokojená a mohu jen doporučit."

 

Marcela Jakubcová
společnost NOR a.s.

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Moderní forma školení s úsporou času na cestování na místo konání, navíc v pohodlí domova nebo kanceláře. Díky záznamu celého školení není třeba si dělat tolik poznámek. Zodpovídání dotazů z on-line chatu je efektivní a narozdíl od klasických školení, každý ví na co přednášející vlastně odpovídá."

 

Ing. Michal Kadlec
daňový poradce www.ucetnictvi-online.cz

 

 

 

 

Reference

"Online školení mi vyhovuje. Nemusím nikam cestovat, brzy vstávat, rychle se nasnídat, nalíčit a obléct! Prostě v klidu vstanu, zaloguji se, nasnídám se a pak jen poslouchám výklad lektora. Dále mi vyhovuje chat s lektorem. Na co bych se neodvážila zeptat před 30 lidmi, se v pohodě zeptám přes chat.. :) Je to super a určitě se budu znovu účastnit, když bude opět zajímavé téma."

 

Bc. Šárka Šatrová

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář nám vyhovuje. Ušetříme čas i peníze, protože nemusíme nikam jezdit. Díky poskytnutému záznamu máme možnost proškolit další naše pracovníky. Také jsou cenné odpovědi na položené dotazy, ke kterým se můžeme kdykoliv vrátit. "


František Klemeš
vedoucí ekonomického úseku slévárna ANAH

 

 

 

 

Reference

"Účast na on line přednášce znamená dobrý pocit z efektivně stráveného času s odborníkem, který je umocněn pohodlím kanceláře a úsporou času, když odpadne cestování."


Ing. Jarmila Telátníková
 

 

 

 

Reference

"Školení DPH od ledna 2010 bylo srozumitelné, bez technických problémů. Lektorovi bylo skvěle rozumět a okamžitě reagoval na všechny dotazy. Maximálně mi vyhovovalo, že jsem celé školení mohla absolvovat ve své kanceláři, takže jsem neztrácela čas dopravou, která většinou zabere víc času, než školení samotné. Určitě i v budoucnu této možnosti ráda využiji."


Eva Hamšíková
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Tento webinář bych určitě doporučil z hlediska úspory času. Odbornost lektora je také velice výsoká a během webináře se mohu zeptat na cokoli a bude mi odpovězeno téměř okamžitě (přes chat). Dozvěděl jsem se co jsem potřeboval."


Tomáš Vápeník
 

 

 

 

Reference

"Po vlastní zkušenosti z účasti na webináři doporučuji všem, kdo mají zájem o školení ve vlastním prostředí a výhodu malého počtu účastníků školení. Další plus je velmi přijatelná cena a možnost zopakovat si věci z videozáznamu."


Jana Alžběta Šteflová

 

 

 

 

Aktuální webináře v oblasti účetnictví a daní naleznete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: