Reference webinář: Jak najít práci z domova

Zobrazuji 21 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Stažení videozáznamu webináře Jak najít práci z domova provedete zde >

 

 

Ing. Ota Paikert

"Odborníky z portálu Workline jsem měl možnost poznat osobně a mohu potvrdit, že jde o dobře informované profesionály s velkým zápalem pro věc. V nově se rozvíjejícím oboru práce z domova představují absolutní českou špičku. Pokud o tomto způsobu práce či podnikání uvažujete, můžete se na ně s důvěrou obrátit. Jde o poctivé a schopné lidi - toho si na nich cením asi nejvíce."

 

Robert Vlach

specialista na podporu podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze

 

 

 

 

Reference

"Webinář byl kvalitně připravený a pro nás jako posluchače určitě užitečný. Lektor mluvil příjemně a odpovídal na veškeré naše dotazy. Stejně tak okamžitě řešil problémy týkající se např. přenosu zvuku. Téma bylo na dnešní dobu velmi aktuální. Webinář mohu jedině doporučit."

 

Lucie Doležalová
 

 

 

 

Reference

"Hodinka věnovaná přednáškám po internetu se určitě vyplatí. Není to pouhé sledování nějakého videa, ale živá výuka, při které je možné se ihned zeptat na vše, co účastníkům není docela jasné. Jde o další způsob smysluplného využití počítačů a internetu."

 

Jaroslava Peroutková
 

 

 

 

 

Reference

"Díky absolvování předchozího webináře Jak rozvíjet talent, silné a slabé stránky...kdy jsem se nasměrovala jakou cestou chci jít, mi tento webinář přinesl užitečné tipy a rady, které mě posunuly opět dále. Chci začít podnikat a on-line semináře jsou báječný nápad, jak toho zvládnout více v kratším čase bez dojíždění. Je jen škoda, že tuto formu online vzdělávání nenabízí více firem a stále se musí za kurzy dojíždět."

 

Andrea Šváková

 
 

 

 

 

 

Reference

"Tuto přednášku doporučuji všem, kteří mají zájem o práci z domova. Pomůže vám vyvarovat se chyb (podvodné nabídky), ušetří vám spoustu času při vyhledávání (doporučená klíčová slova), vysvětlí základní předpoklady úspěšné práce z domova. Děkuji."

 

Ludmila Tůmová
 

 

 

 

 

Reference

"Přednáška se mi líbila, a proto bych ji doporučila i svým známým."

 

Monika Janková
 

 

 

 

 

Reference

"Přednášku doporučuji všem, kteří nemají zkušenosti s prací z domova a mají zájem o základní informace. Také těm, kteří již z domova pracují a chtějí získat tipy pro zefektivnění této činnosti."

 

Veronika Tomková
 

 

 

 

Reference

"Přednáška Jak najít práci z domova, se mi moc líbila a doporučuji každému, kdo nechce ztrácet čas a peníze podvodnými nabídkami práce z domova."

 

Eva Kolenovská
 

 

 

 

Reference

"Webinář byl pro mě velmi zajímavý, dozvěděla jsem se mnoho nových informací a přitom mě to stálo jen minimum času a to je skvělé."

 

Věra Langerová
 

 

 

 

Reference

"Online prednáška sa mi páčila, každému doporučujem, kto nevie ako funguje práca z domu."

 

Tatiana Hrmová
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Jasné a souhrnné informace na jednom místě. Pěkný vizuální a interaktivní přístup. Připravte si otázky, které vás zajímají a motivují se do web konference přihlásit a pokud nebude zodpovězeny v průběhu, nestyďte se zeptat na konci v části otázek."

 

Lucas Nomail

 

 

 

 

 

Reference

"Skvělý přínos pro získání základních informací ohledně hledání práce na doma na Internetu"

 

Monika Dolenská

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Jako člověk, který se práci z domova a jejímu hledání věnuje již několik let, mohu tuto přednášku jen doporučit. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu výdělku, poskytne vám interaktivní prezentace serveru Workline.cz kompletní a srozumitelné základní informace pro váš začátek."

 

Vojtěch Macák

 

 

 

 

Reference

"Přednáška Jak hledat práci z domova se mi líbila. S lektorem byla dobrá komunikace. Osobně ji považuji za velký přínos pro získání informací, jak si najít práci z domova."

 

Světlana Lichnovská

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Pro člověka, kterému přijde na mysl, že by mohl pracovat doma ho tato přednáška uvede do problematiky a rizik spojených s domácí prací a ušetří mu čas, který by strávil získáním informací a hledáním pracovních serverů. Navíc příjemný přednášející,  mluvil věcně, stručně a přitom efektivně. To vše bez jakýchkoliv poplatků. Děkuji!"

 

Rustam

 

 

 

 

 

Reference

"Na webináři jsem získala mnoho přínosných informací - hlavně normálně, srozumitelné a pochopitelné. Také se mi líbila diskuze a vstřícnost při odpovídání na otázky."

 

Hana Engerová
 

 

 

 

Reference

"Táto online prednáška mi dala ucelený prehľad v oblasti ponúk práce z domova a zaujímavé tipy, ako a kde hľadať prácu a čomu sa vyhnúť. Veľmi sa mi páčila aj spolupráca lektora s nami a jeho promptné odpovede na naše chatové otázky a nejasnosti. Rozhodne odporúčam!"

 

Renáta Hlavičková
 

 

 

 

Reference

"Online přednáška se mi velice líbila. Pomohla mi odpovědět otázky, jestli mám platit zálohy za nabídky práce z domova nebo ne."

 

Monika Lisnerová
 

 

 

 

Reference

"S online přednáškou jsem byla spokojená, protože mi ukázala nové cesty k hledání práce z domova. Získala jsem informace, jak poznat neseriozní firmy. Také jsem získala nové znalosti o tom, v jakých oblastech lze nejčastěji práce z domova sehnat. Teď už to chce jen trpělivost a hledat."

 

Iveta Petrželová
 

 

 

 

Reference

"Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit vaši online přednášky na téma Jak hledat práci z domova. Doplnila jsem si informace, které jsem už v této oblasti věděla a navíc jsem získala nové. Přednášející velmi vstřícně odpovídal na všechny dotazy účastníků. Určitě i v budoucnu se ráda zúčastním akcí pořádaných Vaší firmou. A někdy v budoucnu by mi bylo potěšením s Vámi spolupracovat."

 

Zdeňka Surovíková

 

 

 

 

Reference

"Pracuji doma již několik let. Přesto jsem se zúčastnila přednášky - Jak najít práci z domova. Přednáška je dobrým zdrojem informací, jak najít práci z domova nebo jak se vyhnout podvodným nabídkám. Všem, kdo hledají práci domů, doporučuji zúčastnit se přednášky na portálu Workline."

Monika Hejnová

 

 

 

Stažení videozáznamu webináře Jak najít práci z domova provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: