Reference webinář: Jak najít a využít svůj talent a silné stránky

Zobrazuji 5 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Informace o webináři Jak najít svůj talent a silné stránky >

 

 

Reference

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková
 

 

 

 

Reference

"Webinář o talentu a silných stránkách se mi velice líbil. Oceňuji komunikaci lektora k jakémukoliv dotazu nebo připomínce v chatu, možnost účasti v anketách a vše přímo z pohodlí domova.Všem vřele doporučuji."

 

Renata Pourová
 

 

 

 

Reference

"Tento webinář doporučuji všem, kdo se hledají a neví, jak v životě dál a kam směřovat své úsilí, aby se cítili v životě užiteční a spokojení. Může pomoci nastartovat dlouhodobý proces změny ve vlastním životě, případně již podpořit to, co člověk sám cítí. Myslím, že by prospěl i dětem a studentům při rozhodování o správné volbě školy či zaměstnání. Moc děkuji"

 

Hana Macháčová
 

 

 

 

Reference

"Webinář pana Martocha Jak najít a využít svůj talent a silné stránky je  zajímavý a užitečný, ale také příjemný zážitek. Účastníci získali velké množství informací a odkazů souvisejících s tématem. Každý měl možnost kdykoliv vstoupit do diskuse nebo se ptát. Lekce měla přátelskou atmosféru."

 

Blanka Blahutová
 

 

 

 

Reference

"Webinář na téma "Talent a Silné stránky" od pana Michala Martocha mohu všem vřele doporučit. Osobně mi pomohl si uvědomit, jaká jsem nyní a jaká mohu být. Pochopila jsem, že si musím všímat svých silných stránek a nejen těch slabých. Pokud budu v budoucnu potřebovat poradit v této oblasti, určitě se na pana Martocha znovu obrátím."

 

Veronika Sangetová

studentka

 

 

  

 

Informace o webináři Jak najít svůj talent a silné stránky >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: