Reference webinář: Daň z příjmů fyzických osob a daňové přiznání

Zobrazuji 6 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Aktuální videozáznamy webinářů v oblasti účetnictví a daní naleznete zde >

 

 

Reference

" Školení Daň z příjmů fyzických osob bylo super!!!  Žádná časová ztráta s mnoha kilometrovým přesunem na místo školení, vynechání dalších nákladů a nepříjemností s cestou. Vše proběhlo klidně a mohla jsem se soustředit jen na odborný výklad a ještě si můžu přednášku zopakovat z video nahrávky. Doporučuji všem."

 

Hana Frýbortová
www.tax-profes.tym.cz

 

 

 

 

Reference

"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek."

 

Olga Načeradská

www.ucetnictvidane.cz

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Školení formou webináře jsem zkusil ze zvědavosti, jak to bude vypadat a zda jsem schopný se přizpůsobit novým metodám s využitím techniky. S výjimkou počátečních problémů se zvukem jsem velmi spokojený, určitě budu sledovat další nabídku témat. Pro zájemce z menších měst či vesnic dobrá příležitost k účasti na školeních, která by se u nich určitě neuskutečnila, aniž by museli podstupovat časově náročné a v dnešním provozu i nebezpečné cestování."

 

Miroslav Peterka

 

 

 

 

Reference

"1.výhoda připojení z domova-nemusím nikam chodit...
2.cena za školení je optimální
3.možnost dotazů a vždy jsou zodpovězeny
4.a důležitá je možnost získání záznamu a kdykoliv se mohu k dané problematice vrátit"

 

Ing. Lenka Zenklová
 

 

 

 

Reference

"Tato forma pro účetní školení je pro opravdu báječným nápadem, nemusím vybírat školení dle místa a doby konání kvůli dopravě, samozřejmě ušetřím čas za cestování, školení si mohu zopakovat, vyslechnout znovu. Jednoznačně skvělé."

 

Dana Rudolfová

 
 

 

 

 

Reference

"Vynikající forma školení - nezanedbatelná úspora času, bez vedlejších nákladů a v pohodlí domova či kanceláře. Technicky jsou webináře výborně připravené, online forma mi poskytla vybrat si školení a lektora podle kvality, nikoliv podle regionu a dostupnosti.Velice příznivá cena."

 

Jitka Hartmanová
 

 

  

Aktuální videozáznamy webinářů v oblasti účetnictví a daní naleznete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: