Reference webinář: Alergie u dětí

Zobrazuji 16 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Stažení videozáznamu webináře Alergie u dětí provedete zde >

 

 

zena

"S webinářem jsem byla velmi spokojená.  Byl podán srozumitelně a myslím, že celkem i obsáhle. Další velkou výhodou byla pro mě pohoda domova ... nikam jsem nemusela jezdit a poslouchat mohlo více členů rodiny."

 

Ilona Kuběnová

 

 

 

 

zena

"Seminář se mi velmi líbil. Škoda jen, že bylo příliš mnoho dotazů a nedostalo se na všechny."

 

Ing. Svatava Hakrová
 

 

 

 

zena

"Webinář byl velmi zajímavý Pan doktor Fuchs vše jasně vysvětlil. Určitě doporučuji."

 

Veronika Daňhová

 

 

 

 

 

 

zena

"Webinář byl pro mě přínosný. Jelikož jsem na mateřské, tak pro mě bylo skvělé, že jsem se mohla zúčastnit z domova. Lektor mluvil zajímavě a odpověděl mi na dotaz, který není schopná zodpovědět moje dětská lékařka. Rozhodně bych přivítala další webináře, protože se zajímám o mnoho věcí a s malým dítětem není jednoduché se podobných seminářů, které se konají mimo webové rozhraní, zúčastnit. Díky moc, bylo to fajn."

 

Soňa Francová
 

 

 

 

zena

"Webinář je skvělá příležitost pro maminky na mateřské, jak se zúčastnit odborné přednášky z domova."


Alena Rösslerová

 

 

 

 

zena

"Webinář je  výborný nápad, který jistě využijí maminky na mateřské, protože při jeho sledování mohou sedět doma a nemusí si shánět hlídání pro své dítko. Budu se určitě těšit na další!!!"

 

Gabriela Solnická
 

 

 

 

zena

"Webinář můžu vřele doporučit. Pustíte si přednášku a v klidu u ní můžete dělat další věci. Získáte tak informace přímo od odborníků bez toho, abyste museli někde cestovat."

 

Eva Sahajová

 

 

 

 

zena

"Výborný způsob pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené, jak se zdarma a pohodlně z domova zúčastnit plnohodnotného "semináře", kde se dozvíte obecné záležitosti o probírané problematice a máte možnost se osobně zeptat na to, co Vás konkrétně zajímá."

 

Olga Šebková

 

 

 

 

zena

"Seminář mi umožnil více se seznámit s problémem alergií u dětí. Zodpověděl mi otázky, které se mě osobně dotýkají. Je to skvělá kombinace, jak se dozvědět zajímavé a důležité věci v pohodlí domova bez nutnosti za seminářem cestovat."

 

Lenka Štajnerová

 

 

 

 

zena

"Online webinář určitě všem doporučuji. Dozvíte se vše o projednávaném problému, můžete se zeptat na konkrétní záležitosti odborníka a získáte tak nový pohled na danou problematiku."


Renata Koptáková

 
 

 

 

 

zena

"Webinář se mi velmi líbil a to jak obsahově (zajímavé a důležité téma), tak i formou. Úspora času i pohodlí domova je pro mne pozitivní. Technicky dobře zajištěno. Děkuji."


Petra Holubová

 

 

 

 

zena

"Webinář byl prospěšný. Dozvěděla jsem se nové informace. Lektor je známý odborník s dlouholetou praxí. Doporučuji!"

 

Anetta Vorlová

 

 

 

 

zena

"Vřele doporučuji webinář Alergie u dětí. Dozvíte se mnoho zajímavých věcí a také, jak je důležité udržovat zdravou střevní mikroflóru. Nejen u dětí, ale i u dospělých se to následně vše odráží na zdraví."

 

Renata Strnadová

 

 

 

 

zena

"Webinář, kterého jsem se zúčastnila, mohu určitě doporučit. Získala jsem nejen nejnovější informace na téma alergie u dětí, ale také mi byl zodpovězen konkrétní dotaz lékařem, kterého si v tomto oboru velice vážím. Ještě jednou děkuji."

 

Šárka Kautová

 

 

 

 

zena

"Zúčastnila jsem se webináře poprvé a byla jsem nadšená. Lektor mluvil zajímavě, srozumitelně a bez odborných výrazů. Myslím, že téma chápali všichni. Díky moc."

 

Pavla Kalužná

 

 

 

 

 

zena

"Určitě bych se webináře zúčastnila znova. Jedná se o pohodlnou a bezplatnou možnost, jak interaktivně komunikovat s opravdu profesionálním lektorem (pan doktor měl více jak 27 let praxe jako primář) a pro mě jako maminku malého dítěte bylo super, že jsem to mohla absolvovat z pohodlí domova. Určitě mohu jen doporučit!"

 

Jitka Strnadelová

 

 

 

Stažení videozáznamu webináře Alergie u dětí provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: