Reference zákazníků na služby portálu Webináře.cz

192 referencí zákazníků portálu nebo účastníků webinářů

Zavedení webinářů do firmy, realizace webinářů na míru a reference lektorů

 

 

Reference

„8-dílné školení formou webinářů na obsluhu Google Apps a základy e-learningu se ukázalo jako velmi praktické - nechybí přímá komunikace s přednášejícím a možnost záznamu školení dále zvyšuje časovou flexibilitu a užitečnost při výuce. Rovněž oceňuji vysokou fundovanost přednášejících (David Skála a Michal Martoch) a orientaci v nejnovějších trendech v e-learningu. V rámci projektů, které koordinují práci a vzdělávání několika týmů z různých částí ČR je tento způsob výuky neocenitelný.“

 

MUDr. Daniel Rajdl, PhD.

Univerzita Karlova - Lékařská fakulta v Plzni

 

 

 

Reference

"Systém pro webináře, který nám byl v rámci školení představen, považuji za praktický a využitelný jak pro týmové schůzky na dálku, tak pro školení zaměstnanců a kolegů."

 

Markéta Rausová

specialista distančního vzdělávání a znalostní báze T-Mobile Czech Republic

 

 

"V dnešní době globalizované společnosti jsou webináře ideálním řešením pro setkávání a sdílení s kolegy, zákazníky apod. Na lektorovi se mi při webináři líbil přirozený a lidský projev."

 

Jan Václav Kašpar

tréninkové centrum T-Mobile Czech Republic

 

 

 

Reference

„Služby systému Onif využíváme již od ledna roku 2012 a jsme nesmírně spokojení. Nejvíce nám vyhovuje prostředí v českém jazyce. Díky službám a technické podpoře lidí z portálu Workline.cz jsme si poradili s problémy, které jsme měli při začátcích v užívání. Vždy byli pohotoví a vstřícní. Děkujeme.“

 

Lucie Menšíková

Oriflame
 

 

 

Reference

„Se společností Idealine Solutions sice nespolupracujeme tak dlouho, ale ceníme si spolehlivosti, snadnosti a intuitivnosti ovládání systému ONIF, který pokrývá veškeré naše technické požadavky při organizaci webinářů, stejně tak, jako rychlosti a profesionality zaměstnanců firmy.“

 

Ing.Martin Řezníček

TCM Bohemia

 

 

 

Reference

"Uspořádáním webináře jsme se rozhodli rozšířit si možnosti, jak novou formou propagovat a nabízet naše programy. Je to vynikající způsob, jak uspořádat seminář nebo propagační akci se zachováním maximálního komfortu pro účastníky. Díky firmě Ideline Solutions s.r.o. a jejímu profesionálnímu přístupu se stalo pořádání webináře příjemnou záležitostí."

 

David Kubla

Národní informační středisko

 

 

 

Reference

"Doporučuji vám z vlastní zkušenosti využívat služeb Webinare.cz k pořádání vlastních internetových seminářů. Před přednáškou jsem dostal kvalitní zaškolení a řadu užitečných tipů pro vedení vlastního webináře. Během přednášky mi zaměstnanec služby Webinare.cz pomohl vyřešit technické dotazy mých posluchačů, takže jsem se mohl soustředit na vlastní výklad. Získal jsem také videozáznam svého vystoupení, který mohu dále využívat k marketingovým účelům."

 

Radim Hasalík

konzultant internetového marketinguParMinut.cz
 

 

 

 

Reference

"Se spoluprací na webináři společně s firmou Idealine Solutions s.r.o. a jejich portálem Webinare.cz jsem byl velmi spokojen. Měl jsem jednoznačný dojem, že panu Martochovi jde skutečně o zdar webináře a udělal pro to maximum. Cítím se povzbuzen jít do dalších podobných akcí."

 

Vlastimil Jaroš

partner společnosti Krauthammer Czech Republic, s.r.o.
 

 

 

 

Reference

"Děkuji týmu z portálu Webináře.cz a Workline.cz. Zaškolení do využívání webinářů bylo velmi profesionální. Stejně tak jsme velmi spokojeni s následným konzultačním servisem a funkčností tohoto nástroje. V našem podnikání nám webináře velmi usnadnily komunikaci se spolupracovníky a jejich pravidelná školení. "

 

Petr Seidl

provozovatel služby OptikDoDomu.cz

 

 

 


Reference

„Webinář Jak začít pořádat webináře předčil moje očekávání. Pře webinářem jsem byl skeptický k využití této technologie. Webinář mi ukázal nové možnosti pro lektorskou i manažerskou práci a zároveň mě na motivoval ke změně přístupu.“

 

Ing. Tomáš Gřešek

senior konzultant Eduway

 

 

 

Dorota Dobeš Kremerová

"Systém umožňující vedení on-line seminářů vnímám jako úžasnou technologii, která je inovativní a zapadá do moderních trendů ve vzdělávání (a nejen tam). Dovoluje uskutečňovat interaktivní setkání lidem, kteří si potřebují předávat informace anebo chtějí společně pracovat, ale dělí je velké vzdálenosti. Tento systém vede k úspoře času a finančních prostředků. Oceňuji dobrou komunikaci, přátelský a vstřícný přístup týmu Workline.cz , který nám pomáhal při zavedení do naší firmy."

 

Mgr. Dorota Dobeš Kremerová

odborný koordinátor rozvojových programů Spolupráce s.r.o.

 

 

 

 

Madgalena Čevelová

"Poprvé jsem vyzkoušela přednášet přes internet. Zpočátku jsem měla trochu obavy, jak to půjde po technické stránce. Řešení je ale velmi intuitivní a jednoduché i pro nezkušené uživatele. Díky podpoře a pomoci portálu Workline.cz se moje pochybnosti rychle rozplynuly. Webináře mohu doporučit jako velmi efektivní školicí i marketingový nástroj."

 

Mgr. Magdalena Čevelová

marketingová poradkyně a lektorka s 13letou praxí v oboru a specializací na malé firmy a živnostníky

 

 

 

 

Reference

"Online seminář pro mne byla zcela nová zkušenost. Přesto, že mám s vedením seminářů 15letou zkušenost, obával jsem se zejména chybějící zpětné vazby, kdy podle reakcí posluchačů mohu volit nejen způsob,ale také rychlost, důraz, opakování a další verbální techniky. Bylo pro mne překvapením a musím uznat, že příjemným, že seminář měl své normální tempo a dotazy resp. jejich upřesňování písemnou formou jsou zcela postačující a mně osobně i vyhovovaly. Vzhledem  k tomu, že používám při výkladu hodně příkladů vyžadujících kreslení, je nespornou výhodou předem připravená prezentace s případným dokreslováním resp. dopisováním."

 

Ing. Ota Paikert

konzultant a lektor na problematiku DPH a clo

 

 

 

 

Reference

"Bylo to poprvé, kdy jsem měl čest přednášet účastníkům formou webináře. Vzhledem k tomu, že mé znalosti používání počítače jsou pouze podprůměrné, měl jsem z toho trochu obavy. Byly zbytečné, velmi trpělivý pracovník portálu Webináře.cz mne několik dnů před webinářem (dálkově) zaškolil a naučil mne řešit základní krizové situace, navíc mě po celou dobu technicky jistil, takže posluchači nemuseli mít obavy, že by se spojení na dlouho přerušilo. Na myšlence webináře mě znejisťovalo to, že posluchače neuvidím, při jeho provedení jsem však zjistil, že se to dá překonat - sice jsem mluvil pouze k monitoru notebooku, ovšem posluchači reagovali průběžně (byť i písemně), takže kontakt s nimi se nakonec ukázal lepší, než jsem očekával. Shrnuto očima lektora: je to velmi podobné, jako když je člověk v televizi (měl jsem čest být několikrát v Dobrém ránu s Novou), mluví do kamery, diváky a jejich reakce nevidí, a poté obdrží jejich dotazy do počítače. Samotnou formu webináře považuji za perspektivní a velmi výhodnou především pro posluchače z míst vzdálenějších školicícm centrům či pro ty, kdo nemají čas absolvovat semináře v klasických hodinách. Domnívám se, že tato forma sice v budoucnu nevytlačí klasické semináře (obdobně, jako třeba televize nevytlačila noviny), stane se však jejich významnou alternativou." 

 

JUDr. František Vlasák

zkušený lektor a spolutvůrce právních předpisů MPSV v oblasti nemocenského pojištění a pojistného na sociálním zabezpečení

 

 

 

   

Služby poskytované portálem Webináře.cz >

 

 

 

Webinář: Jak školit online a pořádat webináře

 

Reference

"Velmi zajímavé školení na pro mě aktuální téma. Výhodou je, že pří této formě školení není třeba někam cestovat a zbytečně tak ztrácet čas. Vše lze sledovat ve vlastní kanceláři a současně být aktivním účastníkem."

 

Bc. Marek Koplík

ředitel a jednatel společnosti Domus Linguarum s.r.o.

 

 

 

 

Reference

"Velmi příjemným a profesionálním způsobem jsem získal povědomí, co prezentace formou webinářů vyžadují a umožňují. Velkou pomocí byly praktické rady - "maličkosti", na který ale velkou měrou závisí úspěšnost takové prezentace nebo dobrého on-line kurzu. Děkuji."

 

Ivan Matouš

předseda správní rady - Centrum podpory celostní medicíny Empatia o.s.

 

 

 

 

Reference

"Praktické vyzkoušení webináře je velkým zážitkem, protože otvírá řadu možností k jeho využití pro různé profesionální i soukromé aktivity. Myslím, že brzy se webináře stanou základní učební pomůckou, stejně jako se staly kalkulačky pro mou generaci."

 

Ing. Vladimír Fabián

IT specialista

 

 

 

 

Webinář: Jak na datové schránky

 

Reference

"Webinář na téma "Jak na datové schránky" od portálu Workline.cz byl naprosto skvělý a pohodlný způsob, jak se s danou problematikou vypořádat. Pokud se budou pořádat webináře na námi sledovaná témata, určitě se opět zúčastníme."

 

Leoš César
jednatel společnosti LogiTax s.r.o.

 
 

 

Všech 33 referencí účastníků webináře: Jak na datové schránky >

 

 

 

Webinář: Novela zákona o DPH

 

reference

"Zúčastnila jsem se online semináře: Novela zákona o DPH. Je to skutečně nová velmi perspektivní alternativa vzdělávání. Přímý a osobní kontakt nejen s přednášejícím, ale i s ostatními účastníky. Máte možnost okamžité reakce na přednášené téma bez čekání a překřikování v sále. Neostýcháte se zeptat. Se sluchátky se daleko více soustředíte na přednášejícího, nic vás neruší, přednáška vás pohltí a odnesete si tak daleko více informací. Velmi podstatné je pohodlí přímo z kanceláře a nezanedbatelné je také časová i finanční úspora. Velkou výhodou je záznam, kdy se lze vrátit buď k celé přednášce nebo pouze k části, kterou potřebuji zopakovat.KDO NEZKUSÍ, NEUVĚŘÍ !"

 

Jana Skokánková
Povodí labe, státní podnik

 
 

 

Všech 9 referencí účastníků webináře: Novela zákona o DPH >

 

 

 

Webinář: Daň z příjmů fyzických osob a daňové přiznání

 

reference

"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek."

 

Olga Načeradská

www.ucetnictvidane.cz

 
 

 

Všech 6 referencí účastníků webináře: Daň z příjmů fyzických osob >

 

 

 

Webinář: Google Apps pro školy

 

Reference

"Online přednáška - webinář "Google Apps pro školy" předčila mé očekávání i prezentaci s obdobným tématem, na kterou jsem cestoval."

 

PaeDr. Václav Hujer

ředitel Základní školy Havířov - Šumbark, Jarošova 33/851

 

 

Všech 22 referencí účastníků webináře Google Apps pro školy >

 

 

 

Webinář: Jak najít a využít svůj talent a silné stránky

 

reference

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková
 

 

Všech 5 referencí účastníků webináře Jak najít a využít svůj talent a silné stránky >

 

 

Webinář: Zdravá výživa a prevence obezity dětí

 

reference

"Webinář od Paní doktory Skalské na téma Zdravá výživa byl výborný. Navíc je to skvělá věc v tom, že šetří čas. Člověk se připojí z domova či zaměstnání a přesto je aktivním účastníkem webináře. Na rozdíl od běžného semináře mám k dispozici video z webináře, takže se k němu může vracet. Rozhodně jej doporučuji."

 

Irena
 

 

 

 

Webinář: Alergie u dětí

 

reference

"S webinářem jsem byla velmi spokojená.  Byl podán srozumitelně a myslím, že celkem i obsáhle. Další velkou výhodou byla pro mě pohoda domova ... nikam jsem nemusela jezdit a poslouchat mohlo více členů rodiny."

 

Ilona Kuběnová

 

 

Všech 16 referencí účastníků webináře Alergie u dětí >

 

 

 

Webinář: Přínosy a úspory online školení ve srovnání s fyzickým školením

 

Reference

"Přednášející srozumitelně a jasně vysvětlil výhody a nevýhody online školení a webinářů. Užitečné bylo také zažít komunikaci touto online formou, která je určitě pro některé marketingové akce velkou budoucností."

 

Ing. Filip Morávek

ředitel společnosti Easy software s.r.o.
 
 

 

Všech 9 referencí účastníků webináře Přínosy a úspory online školení >

 

 

 

Webinář: Projektové řízení pro laiky

 

Reference

"Webinář Projektové řízení pro laiky představil několik základních nástrojů pro přípravu a řízení projektů. Prezentované zásady lektor představil natolik jednoduše a srozumitelně, že po odhlášení z webináře bylo možné jejich okamžité použití v praxi. Hodinová prezentace tak ušetří mnoho času a problémů při mé učitelské i projektové činnosti - na rozdíl od nekonečného studia "vědeckých" příruček, na které nemám čas. Děkuji a přeji hodně podobných a užitečných aktivit."

 

Vladimír Beran

zástupce ředitele ZUŠ Police nad Metují

 
 

 

Všech 8 referencí účastníků webináře Projektové řízení pro laiky >

 

 

 

Webinář: Marketingová kouzla pro vyšší zisky

 

Reference

"V kontaktu s lektorem má webinář  oproti klasickému školení výhodu díky online chatu. Chat zaručí, že se posluchač může kdykoliv zeptat a lektor přímo reaguje. Navíc pokud se posluchači poštěstí absolvovat webinář s paní Čevelovou, dostane se mu také pocitu, že se lektor věnuje hlavně jemu a jeho problémům. Z praxe vím, že na klasických školení komunikují s lektorem pouze průbojnější posluchači."


Ing. Miroslav Osička

IT manažer portálu Workline.cz

 
 

 

Všech 10 referencí účastníků webináře Marketingová kouzla pro vyšší zisky >

 

 

 

Webinář: Webináře jako marketingový nástroj pro zvýšení prodeje

 

Reference

"Webové semináře mají určitě budoucnost. Dobře připravená prezentace portálu Workline.cz mě o tom přesvědčila. Budu uvažovat o využití webinářů pro naše potřeby ve spolupráci s touto společností."

 

Ing. Pavel Janoušek
technický ředitel Aristotel a.s.

 
 

 

Všech 8 referencí účastníků webináře: Webináře jako marketingový nástroj >

 

 

 

Webinář: Jak najít práci z domova

 

Reference

"Odborníky z portálu Workline jsem měl možnost poznat osobně a mohu potvrdit, že jde o dobře informované profesionály s velkým zápalem pro věc. V nově se rozvíjejícím oboru práce z domova představují absolutní českou špičku. Pokud o tomto způsobu práce či podnikání uvažujete, můžete se na ně s důvěrou obrátit. Jde o poctivé a schopné lidi - toho si na nich cením asi nejvíce."

 

Robert Vlach

Specialista na podporu podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze

   
 

 

Všech 16 referencí účastníků webináře: Jak najít práci z domova >

 

 

 

Webinář: Využití videokonference pro schůzky, školení, marketing a prodej

 

Reference

Pan Georgios Yiannakou, jako přednášející, mě svým klidným a srozumitelným vystoupením přesvědčil, že takováto forma navazování kontaktů a předávání informací, jak ve formě prezentační, tak i obchodní je velice přínosná pro budoucnost těch podnikatelů a společností, které chtějí zavádět nové technologie pro zvýšení svého obratu a celkového zviditelnění. Jsem zastáncem toho že " Kdo chce, hledá způsob - kdo nechce, hledá důvod !!! Děkuji za krásně přednesené téma."

 

Ing. Radovan Juhász
předseda představenstva Družstvo SVEKO

   
 

 

Dalších 6 referencí účastníků webináře: Využití videokonference pro schůzky, školení, marketing a prodej >

 

 

 

Webinář: Online kancelář pro neziskové organizace

 

Reference

"Připravujeme vytvoření informačního systému pro naši NNO o 25 pracovnících, 10 členech správní a dozorčí a rady a 10 stálých dobrovolníků. Webinář stručně a výstižně ukázal možnosti Gooogle Apps a pomůže nám najít vhodné řešení."

 

RNDr. Jozef Zetěk

ředitel O.P.S. Chaloupky

 
 

 

Všech 24 referencí účastníků webináře: Online kancelář pro neziskové organizace >

 

 

  •  
  •  

Pro webináře využíváme systém WizIQ

 

 

 

 

 

letak webinare

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: